Strona główna  
24.06.2018.
 
Floating  przyjemna walka ze stresem PDF Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Dębska   
01.07.2017.
    Kosmos to nie jedyne miejsce, gdzie ciało może być wolne od grawitacji. Obecnie taki sam stan nieważkości można osiągnąć również w specjalnej kapsule wypełnionej wodą! Taka kapsuła obniża stres i łagodzi napięcia mogące być przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Floating to nowy skuteczny, bezpieczny i nieinwazyjny sposobów na wyciszenie.
    Floating, inaczej Terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej, polega na maksymalnym ograniczeniu bodźców docierających do nas z zewnątrz, zmniejszając je nawet o 90%. Podczas takiego zabiegu następuje u pacjenta wyłączenie aktywności motorycznej, minimalizowanie aktywności zmysłowej oraz obniżenie świadomości grawitacji. Taki stan osiąga się przez zamknięcie w specjalnej kapsule wypełnionej wodą z dużym stężeniem soli Epsom. Wnętrze pojemnika jest zaciemnione i wyciszone, a wysokie stężenie soli pozwala bezwładnie unosić się na wodzie. (…)
    Floating to głęboko relaksujący zabieg, który uwalnia ciało i umysł od stresów i napięć. Wystarczy 3 do 5 takich sesji, aby uśmierzyć dolegliwości bólowe, przyspieszyć leczenie kontuzji, poprawić jakość snu oraz wzmocnić odporność (…)
        Więcej w numerze 42 Porad na zdrowie
                                                                                        Małgorzata Dębska


Zmieniony ( 06.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk