Strona główna  
22.01.2020.
 
Naturalny eliksir młodości PDF Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Dębska   
03.10.2019.
    Osocze bogatopłytkowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na rewitalizację skóry i spłycenie zmarszczek. Ta całkowicie naturalna terapia pozwala na biosymulację komórek skóry i jej odmłodzenie. Na czym polega i jakie daje efekty?
    Podając osocze bogato płytkowe, pobudzamy komórki własnego organizmu, dając im sygnał do odnowy i rewitalizacji skóry. Metoda działa poprzez aktywacje płytek krwi zawartych w osoczu do produkcji czynników wzrostu oraz wykorzystanie działania komórek  macierzystych. Działa przede wszystkim liftingująco, stymuluje skórę do regeneracji ,zwiększa jej elastyczności i napięcie. Poprawia ukrwienie i wygładza zmarszczki.
    - Zabieg rozpoczyna się pobraniem własnej krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Ilość pobieranej krwi może być różna i zależy od ilości osocza, którą chcemy otrzymać oraz ilości obszarów zabiegowych. Następnie probówki z krwią poddaje się wirowaniu w wirówce o odpowiednich parametrach. Pozwala to na oddzielenie osocza i płytek krwi od znacznie cięższych elementów morfotycznych i uzyskanie osocza bogatego w płytki krwi. Otrzymane osocze wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów - wyjaśnia Izabella Krysiuk, aesthetic nurse z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej.
    Zabieg trwa 45-60 minut. Przed zabiegiem pacjent jest znieczulany kremem znieczulającym przez okres 20-30 minut. Rekonwalescencja jest krótka. Efekty zaczynają być widoczne kilka dni po
zabiegu, a pełen efekt następuje po 2 tygodniach.(…)
    Więcej w numerze 51 Porad na zdrowie
                                        Małgorzata Dębska
                                    

Zmieniony ( 20.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk